Video: Wywiad z Marją Kihlström w ramach festiwalu Nordic Talking

Mamy coś dla tych, którym nie udało się obejrzeć naszego wywiadu z seksterapeutką i autorką książki „Daj sobie prawo do przyjemności. Rzecz o orgazmie, kobiecości i nie tylko” Marją Kihlström podczas festiwalu Nordic Talking Festival: cały wywiad, przygotowany, przeprowadzony i przetłumaczony przez członków naszego Kolektywu, dostępny jest od teraz na Youtubie!

Marja opowiada nie tylko o radości z seksu, ale także o edukacji seksualnej, zmieniającym się języku i o tym, jaki związek ma kobieca seksualność z prawami człowieka. Zdecydowanie warto posłuchać… bądź sobie przypomnieć!

Marja to świetna rozmówczyni, która chętnie dzieli się wiedzą i pasją poprzez wszystkie możliwe kanały informacyjne. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, prowadzi programy telewizyjne, udziela wywiadów, pisze książki. Jej najnowszą misję stanowi cykl książek poświęconych edukacji seksualnej na każdym etapie dorastania. Jesteśmy niezwykle szczęsliwi, że udało nam się przedstawić ją polskiej publiczności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: